Vidinė jėga - paslauga

Vidinė jėga
Online maratonas

99.00€ / 10 d.

Jaučiate, jog norisi save kitaip pajausti ir pamatyti? Vis laukiate laukiate, kol kažkas ims ir parodys kelią, bet nieko nevyksta? O taip norisi atsiverti gyvenimo naujovėms ir pasakyti tvirtą “TAIP”?

Tuomet, junkitės į Vidinės jėgos maratoną, pasiimkite galimybę suprasti savo esamų kliūčių priežastis. Kviečiu keliauti kartu per vidinę dvasinę kelionę suprantant ir integruojant materijos svarbą.

Kurso metu pasitelkiant Rytų kultūros psichologinį gyvenimo žaidimą “LILA CHAKRA” keliausime per savo svarbius kliūčių taškus stiprinant santykį su savimi ir aplinka. Kartu grupinis žaidimas apjungs ir ves jus kartu. Kas dieną atsidursime vis kitoje situacijoje, kuri ves per pasąmonėje glūdinčius neišspręstus blokus. “Lila sako tiesą” ir tą tiesą jūs savyje pamatysite. Meditacijų pagalba stiprinsime trigerinius taškus, juos paleidžiant ir sukuriant naujus neurofunkcinius stiprybės elementus.

Papildomai bus naudojama pasąmonės galios metodas. Hipnotatyvinis meditacinis transas padės transformuoti negatyvius blokus, kurie metų metais tūnojo jūsų kūnuose ir prote, neleisdami daryti svarbių žingsnių savo gyvenime.

Maratono metu bus naudojami efektyvūs ir interaktyvūs metodai, transformuojantys sąmonę, protą ir dvasią.

Rinkitės tvirtus sprendimus ir prisijunkite jau dabar.

Naudos:

  • Blokų (baimių) ir traumų paleidimas
  • Proto nuraminimas
  • 3 Meditacijos pagal situacijos temą
  • 3 Hipnotatyvūz seansai ( perprogramavimas 3 programų)
  • Lilo žaidimo vedimas ir filosofiniai patarimai.

 

Platforma: online Telegram
Startas: Gruodžio 22d.
Trukmė: 10d.

Kitos paslaugos