Siuntimas ir grąžinimas

Pristatymo taisyklės

Jei Jūs įsigijate fizines prekes, prekės bus pristatytos nurodytu adresu per 3-5 darbo dienas nuo gauto apmokėjimo už prekes.  Virtualios prekės (pvz. bilietas į seminarą) Jums bus pristatytos el. paštu, nurodytu pirkimo metu.

Užsakymai, kurių kaina daugiau kaip €100, pristatomi nemokamai. Perkant už mažiau nei €100, pristatymo kainos:

Paštomatu – 3,50 €
Kurjeriu – 4,00 €

Užsakymai pristatomi naudojantis Jūsų pasirinktų kurjerių paslaugomis arba į paštomatą.

Galite nurodyti savo namų ar darbovietės adresą, kuriuo norėtumėte gauti užsakytas prekes. Jei prekes pageidaujate gauti į darbovietę, Papildomos informacijos langelyje nurodykite darbo valandas.

Pristatymo kaina bus automatiškai pridedama Jūsų atsiskaitymo puslapyje

Grąžinimo taisyklės

Internetu pirktos kokybiškos prekės gali būti grąžinamos per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių pristatymo pirkėjui dienos.

Virtualios įsigytos prekės grąžinamos nėra.

*Jei įsigijote rezervaciją į mokymus ar seminarus, tačiau negalite sudalyvauti, rašykite el. paštu info@hypnodoze.lt nurodydami priežastį. Apsvarstę susiklosčiusias aplinkybes, priimsime sprendimą ar tenkinti Jūsų prašymą pinigų grąžinimui ar ne.

Grąžinant prekes būtina laikytis šių sąlygų:

  • grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje;
  • prekė turi būti pirkėjo nesugadinta;
  • prekė turi būti nenaudota, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės bei apsauginės plėvelės ir kt.);
  • grąžinama prekė turi būti tos pačios sudėties, kokios buvo pirkėjo gauta – kartu turi būti grąžinamos ir už pirkinį gautos dovanos.


Jei prieš tai išvardintos sąlygos yra įvykdytos, parašykite mums el. paštu info@hypnodoze.lt bei nurodykite užsakymo numerį arba pridėkite mokėjimo patvirtinimo pranešimą.

Gavę Jūsų prašymą, su Jumis susisieksime per 3 darbo dienas ir susiderinsime prekės grąžinimo detales.

Gavę prekę ir įsitikinę, kad prekė yra nenaudota, per 3 d.d. pinigai bus grąžinti į mokėtojo sąskaitą (arba, jei to padaryti negalima, į kitą Jūsų nurodomą sąskaitą).