Gua-sha kūno masažas vos 49.99€

Gua-sha kuno masažas

Kinietiškas guaša masažas Lietuvoje yra mažai žinomas. Šio masažo pavadinimo vertimas: gua – judesys į vieną pusę, gramdyti; ša – „mažos kalvelės odoje“, t.y. smulkios mėlynės. Tai seniausia kinietiško masažo rūšis. Masažui yra naudojama nedidelė plokštelė, kuria veikiamos tam tikros kūno, veido ir galvos vietos, kuriose yra biologiškai aktyvūs taškai ir refleksogeninės zonos.

Išskiriamos 3 guaša masažo rūšys: profilaktinis, kosmetinis ir gydomasis-diagnostinis.

Gua-sha masažo naudos

Tai masažas pasižymintis nuostabiu „liftingo“ efektu.

Atliekant šį masažą, veikiami ne tik veido audiniai, bet ir – atspindžio principu – visas organizmas. Masažo rezultatai tiesiog stulbinantys: veido oda atgauna spindesį ir švytėjimą, pagerėja kraujotaka ir limfos nutekėjimas, pranyksta veido pabrinkimas. Po procedūrų kurso sustiprėja veido raumenys, atsistato tonusas ir veido kontūrai. Masažas skatina odos regeneraciją, nes jo metu gaminasi kolagenas, kuris suteikia odai elastingumo ir ją atjaunina. Masažuojant veidą, daromas taškinis poveikis biologiškai aktyvioms projekcinėms organizmo zonoms; tokiu būdu procedūros metu ne tik atjauninamas veidas, bet ir sureguliuojamas vidaus organų darbas, raminama nervų sistema ir gerinama savijauta.
Masažas skirtas dirbti su toksinais, kurie kaupiasi kūne. Ši technika atveria per odą praėjimų kanalus, per kuriuos pasišalina organizmo šiukšlės. Tuo pačiu yra gerinama organų veikla bei išgydomos ligos pasitelkiant ir masažuojant tikslingai taškus.

Masažas sveikatos būklei gerinti bei atsipalaiduoti.

Užsiregistruok į masažą!

Gua-sha kuno masažas

0.01€
|
Registruotis