Terapijos nauda

Kiek daug gražių prisiminimų saugo mūsų siela. Nenustoju stebėtis, kiekvieną kartą dirbant su klientais atsiveria įvairios istorijos ir patirtys.
Žmogus kreipiasi ieškodamas atsakymų į savo klausimus:

Kodėl ?
Už ką?
Dėl ko?
Kokia priežastis?
Ką daryti?
Kaip būti?

⚜️
Dažniausiai žmogus į mane kreipiasi po ilgų ieškojimų ir suprasdamas, taip kaip yra dabar, nebenori, nori pokyčių, o ką daryti, nežino. Būna nujaučia, bet nežino.

Niekada iš anksto nesužinosi kokia bus kelionė, kokie gyvenimo momentai atsivers. Tai labai individualu.

Visdėlto dažniausiai atsiveria tos akimirkos, kurios yra susijusios su pirmosiomis užsimezgusiomis priežastimis: pasirininkimais ar apriimtais sprendimais anksčiau. Ir visa tai blokuoja ir trukdo siekti norimo dabartyje.

⚜️
Būna ir taip, jog atsiveria prisiminimai iš to gyvenimo, kuriame žmogus turėjo visas reikiamas savybes, ar netgi buvo pasiekęs to, ko nori ar svajoja dabar. Žmogus prisimena save pasitikinčiu, nieko nebijančio, turtingu, sėkmingu, mylimu ir mylinčiu.

⚜️
Žmogus hipnoterapijos pagalba, gauna galimybę iš naujo patirti, ką tai reiškia, kiekviena ląstele išjausti ir prisiminti bei aktyvuoti tas reikiamas savybes šiandien. Pasąmonė atverdama ankstesnes patirtis, taip pat pripildo žmogų reikiama ir naudinga jam energija, naujais resursais, supratimu ir suvokimu.

Kuomet baigiasi sesija, žmogus jaučia ir žino, kaip būti, dėl ko gyventi, kaip toliau gyventi…

Pačios sesijos metu formuojasi nauja vertybių, įstikinimų, tikėjimo sistema, požiūris į gyvenimą pasikeičia. Pažinus savo sielos norus ir tikslus, išsilaisvinus iš blokų įvyksta transformacija.

Kas vyksta po to?

Šlifavimasis…įvyksta sinchronizacija, nauji įvykiai, kažkokie nelaukti paradoksai..pradeda keistis …įvyksta pokytis ir nesustoja..kasdien vis kažkas naujo įvyksta..nauji žmonės ,nauji patyrimai..kitokia žmogaus reakcija..mažiau agresijos, ribojimų, pykčio ar nuoskaudų..įvyksta atleidimas, priėmimas…o svarbiausia susipažinimas su pačiu savimi, tuo tikruoju savimi.

Panašūs straipsniai