Jungtinių Tautų jūrų teisės konvencija

Terminas hipnozė kilęs iš graikų kalbos, žodis hypnos reiškia „miegą“. Hipnozės terapijos sesijos metu žmogus įvedamas į saugią meditatyvinę transo kitaip tetą būseną, į kurią mes natūraliai pasineriame du kartus dienoje – prieš prabusdami ir vakare prieš užmigdami. Ši būsena dar kitaip apibrėžiama kaip pakylėto sąmoningumo būsena. Nors tuo metu būname sąmoningi labai ribotai, jaučiamės apsnūdę, tuo momentu kaip tik lengviausiai pasiekiama mūsų pasąmonė.

Kiekvienas įvykis ir atliktas išorinis veiksmas įtakoja mus ir nuotaikas. Kai mūsų jutimo organai priima iš aplinkos sklindančią informaciją, smegenų neuronai jungiasi į grupes (klasterius), o grupės sudaro neuronų tinklus. Kuo stipresnės emocijos lydi kokį nors įvykį , tuo tvirtesnė būna neuronų grupių struktūra. Todėl visi prisiminimai apie tą įvykį – gerą ar blogą- nuolat grįžta ir žadina vis tas pačias emocijas. Įvykis įstringa smegenyse ir iš ten daro poveikį visam organizmui. Kiek neigiamų emocijų ir situacijų buvo patirta, tiek visko buvo išsaugota mūsų pasąmoniniuose archyvuose.

Hipnozės tikslas – surasti ankstesnių traumų priežastis, dėl kurių kyla šiandieniniai neigiami jausmai ir robotumai, tam, kad senoji patirtis pasikeistų į naują.

LBL terapija yra metodas, kuriame naudojami tokių žymių hipnoterapiautų kaip M. Newton regresinės hipnozės ir D. Cannon kvantinio terapinio gydymo metodai. Apjungiant jų metodus kelionė į praeitus gyvenimus vyksta su mano palyda. Kelionės metu naudojama technika, kurios pagalba sielai aktivizuojami seni prisiminimai. Regresinės kelionės laiku klientas yra lengvoje meditacinėje būklėje. Kiti tai vadina pakitusios sąmonės būsena, kada įmanoma dirbti su pasąmonėje esančia informacija. Regresinės terapijos metu žmogui suteikiama galimybė judėti laiku atgal (regresuoti).

LBL Hipnoterapija

Tai labai stiprus ir gyvenimą transformuojantis įrankis. Tai kartu ir psichoterapinis gydymo būdas paremtas hipnoze. Tai unikalus instrumentas padedantis, išsiaiškinti problemų priežastis ir surasti efektyvius sprendimus. Hipnozės metu žmogus yra susikoncentravęs į jausmus, pojūčius, o ne į sąmoningą gyvenimo kontrolę. Tai pagalbinė priemonė pakeisti neigiamas programas į teigiamas.

Panašūs straipsniai